Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megújult on-line szintfelmérő rendszerünk!

A Bonus Nyelviskola a nyár folyamán elismert nyelvoktatási szakemberek segítségével megújította on-line szintfelmérő rendszerét. Az új tesztrendszerben sokkal komplexebb feladatok, multimédiás eszközök (youtube videók), a közösségi médiákon (Facebook, Iwiw, Twitter stb) való publikálás lehetősége és tetszetősebb kivitelezés kapott helyett, de megmaradt az azonnali értékelés, az egyszerű kezelhetőség, valamint a díjmentes és mindenféle kötelezettség nélküli használat. Új on-line szintfelmérőnk természetesen továbbra is teljes mértékben igazodik az Európai Nyelvi Keretrendszerhez. A hallgató a teszt kitöltését követően egy úgynevezett Result Cardot, azaz egy Eredmény Kártyát kap, melyből pontosan láthatja, hogy jelenleg milyen nyelvtudással rendelkezik. Próbálja ki Ön is szintfelmérőnket és iratkozzon be őszi angol német, spanyol, olasz és francia nyelvtanfolyamaink valamelyikére.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel