Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megtekinthetők a márciusi EURO vizsgák eredményei

Megérkeztek és az interneten keresztül már lekérdezhetők a februári és márciusi államilag elismert EURO nyelvvizsgák eredményei (valamennyi szinten megérkeztek az eredmények). A vizsgázók a kiküldött vizsgázói kód segítségével tájékozódhatnak eredményükről az alábbi linken. A sikeres vizsgázók a bizonyítványukat várhatóan 3-4 hét múlva vehetik át a Bonus Nyelviskola központi (1052 Budapest, Károly krt 12.) ügyfélszolgálatán.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel