Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megszűnik a szakképzési hozzájárulás

A kormány döntésének értelmében január 1-től nem lesz felhasználható a befizetett szakképzési hozzájárulás a saját munkavállalók nyelvi képzésének támogatására. Mindez azt jelenti, hogy egyetlen nyelviskola sem szervezhet olyan nyelvtanfolyamokat a jövőben, melynél a megrendelő cég ebből a keretből finanszírozta a dolgozói képzését. A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete (melynek iskolánk is minősített tagja) folyamatosan lobbizik az érthetetlen és szakmailag megalapozatlan döntés ellen, de kérdéses, hogy ez vezet-e bármiféle eredményre. A kormány ígérete szerint a jövőben a cégek részére még több pályázati forrás fog rendelkezésre állni a nyelvoktatás finanszírozására. Mivel iskolánk Akkreditált Felnőttképzési Intézmény, így ezen támogatási formákat (melyeket jelenleg még senki nem ismer) vélhetően a jövőben a Bonus Nyelviskola tanfolyamain illetve kihelyezett képzésein is igénybe lehet venni. Amennyiben további információk birtokába jutunk az ügyben természetesen azonnal megosztjuk partnereinkkel és az érdeklődőkkel honlapunkon.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel