Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megjelentek a 2014-es Euro nyelvvizsga időpontok

Felkerültek honlapunkra a 2014-re tervezett államilag elismert EURO nyelvvizsgák időpontjai. A vizsgázók angol és német nyelvet válaszhatják az általános nyelvtudást mérő vizsgán, ahol a jövő évben középszinten (B2) öt alkalommal mérhetik le tudásukat a nyelvtanulók. Az államilag elismert üzleti nyelvvizsga, az EURO PRO 2014-es időpontjai szintén megtalálhatók már honalpunkon. Azon érdeklődők, akik még nem ismerik a nagy népszerűségnek örvendő vizsgákat honlapunkon teljes körű információt találnak a vizsgarendszerről. Felkészítő tanfolyamainkról az alábbi oldalon található leírás. Várjuk Önt is jövő évi államilag elismert nyelvvizsgáinkon!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel