Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megjelentek a 2013-as EURO nyelvvizsga időpontok

Az EURO vizsgaközpont nyilvánosságra hozta a 2013-as államilag elismert EURO nyelvvizsga időpontokat. A Bonus Nyelviskola évek óta akkreditált vizsgahelye a népszerű nyelvvizsgának, így természetesen valamennyi meghirdetett időpontban szervezünk vizsgákat hallgatóink és vizsgázóink számára. Az angol és német nyelvű EURO vizsgákra honlapunkon keresztül on-line jelentkezéseket is elfogadunk, így az érdeklődők gyorsan, egyszerűen és időtakarékosan elintézhetik vizsgajelentkezéseiket akár otthonukból is. Iskolánk weblapján teljes körű információ olvasható a nyelvvizsgáról és a rendszeresen induló felkészítő tanfolyamainkról.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel