Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megjelentek a 2013-as ECL nyelvvizsga időpontok

Az ECL vizsgaközpont közzétette, így már honlapunkon is elérhetőek a 2013-as nyelvvizsga időpontok. Az államilag és nemzetközileg is elismert angol és német nyelvvizsgát a szokásoknak megfelelően öt akkreditált időpontban rendezzük meg a jövő évben is, ahogy azt már korábban is megszokhatták vizsgázóink. A vizsgákról teljes körű tájékoztatás olvasható honlapunkon, ahol akár on-line módon is jelentkezhet a kiválasztott időpontra. Valamennyi vizsgaidőpont előtt hat héttel felkészítő tanfolyamokat indítunk a közép- és a felsőfokú nyelvvizsgákra. A Bonus Nyelviskola az elmúlt két évben Budapest legnagyobb ECL nyelvvizsgahelye volt.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel