Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megjelentek a 2012-es ECL vizsgaidőpontok

A pécsi ECL nyelvvizsgaközpont kihirdette a 2012-es államilag elismert nyelvvizsgák időpontjait. Ennek értelmében az új évben összesen öt alkalommal lehet letenni iskolánkban a nagyon népszerű akkreditált ECL vizsgákat alap-, közép- és felsőfokú szinten egyaránt. A vizsgáztatás mellett természetesen felkészítés is folyik iskolánkban a vizsgákra, melyek hat héttel az aktuális vizsgaidőpont előtt indulnak pénteki beosztásban. Az ECL vizsgákról és az időpontokról honlapunkon teljes körű tájékoztató olvasható. A 2011-es évben Budapesten a Bonus Nyelviskolában tettek legtöbben sikeres államilag elismert ECL nyelvvizsgát.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel