Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megjelent új prospektusunk: Kihelyezett tanfolyamok 2012

Megjelent a kihelyezett vállalati, és intézményi nyelvtanfolyamokról szóló legfrissebb prospektusunk. A kiadványban iskolánk bemutatkozik az érdeklődő megrendelőknek, részletes tájékoztatást adunk a kihelyezett angol, német, spanyol és olasz képzésekkel kapcsolatos legfontosabb tudnivalókról, a tanfolyamszervezés menetéről, az elérhető államilag elismert általános és üzleti nyelvvizsgákról, valamint megtekinthetőek referenciáink is. Töltse le honlapunkról a kihelyezett tanfolyamokról szóló prospektusunkat és kérjen árajánlatot vállalati képzésre. A Bonus Nyelviskola megbízható, hatékony és igen kedvező díjszabású nyelvtanfolyamokat kínál vállalati ügyfeleinek.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel