Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megjelent 2012-es téli prospektusunk

Megjelent és honlapunkról már letölthető a 2012-es téli-tavaszi trimeszter képzéseit tartalmazó prospektusunk. A kiadványban részletes információ olvasható angol, német, spanyol, olasz és francia csoportos, valamint egyéni nyelvtanfolyamainkról, a Bonus Nyelviskolában letehető akkreditált nyelvvizsgákról és minőségbiztosítási rendszerünkről. A 2012-es év elején induló tanfolyamainkra január 14-ig 5.000 Ft extra előbeiratkozási kedvezménnyel lehet jelentkezni. A kiadványt az alábbi linken lehet letölteni pdf formátumban. A jövő évi tanfolyam indulási időpontokról honlapunkon olvasható részletes és naprakész tájékoztató.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel