Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megindult az igényfelmérés a Diplomamentő programra

Március 14-től lehet regisztrálni a kormány által indított Diplomamentő programra és várhatóan még áprilisban elindulnak az első angol, német és francia nyelvtanfolyamok. Az Országos Foglalkoztatási Kft honlapján, a www.ofa.hu címen regisztrálhatnak azok, akik már államvizsgáztak és jelenleg nincs hallgatói jogviszonyuk, valamint alapfokon beszélnek angolul, németül vagy franciául. Az ingyenes nyelvtanfolyamra azok is jelentkezhetnek, akiknek csak szóbeli vagy írásbeli nyelvvizsgájuk van - mondta el Soós Andrea programvezető. "Hárommilliárd forint értékben inditottuk a programot. Ez azt jelenti, hogy nagyságrendileg 10.000 embernek tudunk segíteni majd menteni a menthetőt a következő időszakban" - közölte a program sajtótájékoztatóján Czomba Sándor államtitkár.
A Bonus Nyelviskola a megadott határidőre leadta pályázati programját, melyben Budapesten kívül 18 megyében szerepelnek indítható képzések. Honlapunkon az érdeklődők minden lényeges információt megtalálnak a Diplomamentővel kapcsolatosan és egy előzetes regisztrációt követően e-mailben tájékoztatunk mindenkit a legfontosabb hírekről, információkról: http://www.bonusnyelviskola.hu/diplomamento-program/

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel