Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek az októberi második körös ECL bizonyítványok

Megérkezetek és iskolánkban már személyesen átvehetők az úgynevezett második körös államilag elismert ECL bizonyítványok. Mindez azt jelenti, hogy valamennyi sikeres vizsgát tett személy már átveheti bizonyítványát a Bonus Nyelviskolában. A vizsgázók iskolánk honlapján keresztül tájékozódhatnak az októberi vizsgán elért eredményükről. A bizonyítványokat személyesen a Károly krt. 12. szám alatti ügyfélszolgálatunkon lehet átvenni. Az ECL vizsgákról bővebben az alábbi oldalunkon tájékozódhat.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel