Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek az októberi 2. körös ECL bizonyítványok is

Megérkeztek iskolánkba a még hiányzó októberi ECL bizonyítványok. Mivel a dokumentumok egy része (az úgynevezett első körös bizonyítványok) már a múlt héten átvehető volt, így most már mindenféle előzetes érdeklődés nélkül bárki bejöhet a papírokért, aki sikeres államilag elismert nyelvvizsgát tett az októberi vagy a korábbi vizsgaidőszakokban. Az ECL nyelvvizsgákat személyesen, a Károly krt 12. szám alatti központunkban lehet átvenni hétköznapokon 8.00 és 19.00 óra között. Azon vizsgázók, akik még nem ellenőrízték eredményüket honlapunkon keresztül ezt megtehetik az alábbi linken. Az eredmények lekérdezéséhez a kiküldött vizsgázói kód szükséges.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel