Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek az augusztusi EURO bizonyítványok

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán (1075 Budapest, Károly krt 9.) személyesen átvehetők az augusztusi államilag elismert EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A sikeres vizsgázók a személyi azonosságuk igazolását követően juthatnak hozzá a dokumentumokhoz nyitva tartási időben. Az EURO nyelvvizsgákról részletes információt honlapunkon találnak az érdeklődők!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel