Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek az augusztusi és szeptemberi EURO bizonyítványok

Megérkeztek iskolánkban az augusztus 27-én és szeptember 3-án rendezett EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A vizsgázók honlapunkon keresztül a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével lekérdezhetik az eredményüket és természetesen a sikeres vizsga esetén kapnak bizonyítványt. Az államilag és nemzetközileg is elismert bizonyítványokat személyesen lehet átvenni a Bonus Nyelviskola ügyfélszolgálatán (1052 Budapest, Károly krt. 12.) nyitvatartási időben. Az államilag és nemzetközileg elismert EURO vizsgákról honlapunkon teljes körű információ olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel