Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek az áprilisi ECL nyelvvizsgák bizonyítványai

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola budapesti ügyfélszolgálatán átvehetők az áprilisi államilag elismert ECL nyelvvizsgák bizonyítványai. A sikeresen vizsgázók személyesen vehetik át a dokumentumokat a 1075 Budapest, Károly krt. 9. szám alatti központunkban. Minden vizsgázónak szívből gratulálunk az elért eredményekért. A Bonus Nyelviskola honlapján az érdeklődők teljes körű információt találnak a nagy népszerűségnek örvendő ECL vizsgákról.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel