Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek az áprilisi ECL nyelvvizsga bizonyítványok

Megérkeztek az áprilisi államilag elismert ECL nyelvvizsgák úgynevezett első körös bizonyítványai. Azon vizsgázók, akik egyértelműen sikeres vizsgát tettek (azaz ha szóbeli vagy írásbeli jelentkeztek az sikerült, illetve ha komplex vizsgára jelentkeztek akkor a szóbeli és írásbeli rész is sikerült) személyesen vehetik át a nyelvvizsgabizonyítványukat a 1075 Budapest, Károly krt 9. szám alatt található ügyfélszolgálatunkon hétköznap 8.00 és 20.00 óra között. A második körös bizonyítványok érkezése a fellebezési határidők letelte után várhatóak. Minden sikeres vizsgát tett hallgatónknak gratulálunk az elért eredményéhez!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel