Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a szeptemberi EURO nyelvvizsga eredmények

A mai naptól kezdődően az interneten keresztül elérhetőek a szeptemberi államilag elismert EURO nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményükről a vizsgaközpont internetes felületén. A sikeres vizsgázók a bizonyítványaikat várhatóan november közepe magasságában vehetik át személyesen a Bonus Nyelviskola ügyfélszolgálatán. Az államilag elismert EURO vizsgákról részletes tájékoztató olvasható iskolánk honlapján.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel