Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a második körös decemberi ECL bizonyítványok

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola ügyfélszolgálatán (1052 Budapest, Károly krt. 12.) már átvehetők a decemberben rendezett államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgák második körös bizonyítványai. A dokumentumokat személyesen, a személyi okmányok bemutatásával tudják átvenni az érintettek. A vizsga eredményességéről vizsgázóink a honlapunkon keresztül tájékozódhatnak a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével. Az államilag elismert ECL nyelvvizsgákról az alábbi linken olvashat bővebb tájékoztatót. A sikeres vizsgázók mind a magyar, mind pedig a nemzetközi bizonyítványukat átvehetik iskolánkban.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel