Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a márciusi EURO vizsgabizonyítványok

Megérkeztek és iskolánkban személyesen is átvehetők a márciusi államilag elismert EURO nyelvvizsga bizonyítványok. A dokumentumokat munkanapokon 8.00 és 20.00 óra között lehet elvinni a Károly krt 9. szám alatti ügyfélszolgálati irodánkból. Azon vizsgázók, akik még nem tudják, hogy vizsgájuk sikeres lett-e az interneten keresztül tájékozódhatnak az elért eredményükről a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével. Az államilag és nemzetközileg is elismert EURO vizsgákról teljes körű leírás olvasható honlapunkon.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel