Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a márciusi EURO nyelvvizsga bizonyítványok

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola központjában már személyesen át is vehetők a márciusi államilag elismert EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A sikeres vizsgázók munkanapokon 8.00 és 20.00 óra között a személyazonosságuk igazolásával kaphatják meg a dokumentumokat. A vizsga sikerességéről minden vizsgázó a kiküldött vizsgázói kódja segítségével győzödhet meg az alábbi linken. Az államilag elismert EURO nyelvvizsgarendszerről a Bonus Nyelviskola honlapján teljes körű információ olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel