Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a májusi EURO vizsgabizonyítványok

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola központi irodájában (1075 Budapest, Károly krt. 9.) már személyesen át is vehetők a májusi államilag elismert EURO nyelvvizsgabizonyítványok. A vizsgázók a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével az interneten keresztül tájékozódhatnak az elért eredményükről, majd sikeres vizsga esetén a személyi igazolványuk bemutatásával vehetik át a vizsgadokumentumokat. Az államilag elismert EURO nyelvvizsgákról honlaunkon teljes körű információ olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel