Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a júniusi ECL nyelvvizsga bizonyítványok

Megérkeztek és iskolánkban már személyesen is átvehetők a júniusi államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgák bizonyítványai. A vizsgázók a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével ellenőrízhetik az elért eredményüket a honlapunkon. A dokumentumokat személyesen vehetik át a sikeres vizsgát tett hallgatók központi ügyfélszolgálatunkon, a 1052 Budapest, Károly krt 12. szám alatt. Az ECL nyelvvizsgákról részletes információ honlapunkon olvasható, ahol az érdeklődők mindent megtalálnak a jelentkezéssel, a feladatokkal és a vizsgára történő felkészüléssel kapcsolatban is.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel