Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a júniusi ECL eredmények

Megérkeztek és az interneten vagy akár ügyfélszolgálati telefonszámunkon (1-267-5723) már lekérdezhetők a júniusi akkreditált angol és német ECL nyelvvizsga eredmények. A vizsgázók az értesítőn megadott vizsgázói kód segítségével legkönnyebben honlapunkon keresztül tájékozódhatnak az elért eredményükről illetve a vizsga sikerességéről. A bizonyítványok várható érkezési ideje egy hónap, amiről honlapunkon természetesen tájékoztatást nyújtunk. A felülvizsgálati kérelmek beadásának határideje augusztus 2.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel