Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a februári második körös ECL bizonyítványok is

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola központi irodájában személyesen is átvehetők a februári ECL nyelvvizsgák úgynevezett második körös bizonyítványai. Mindez azt jelenti, hogy valamennyi sikeres februári vizsgázó átveheti az államilag elismert nyelvvizsga bizonyítványát a 1052 Budapest, Károly krt 12. szám alatti ügyfélszolgálatunkon. A vizsgázók honlapunkon keresztül tájékozódhatnak az elért eredményükről, valamint részletesen is megismerhetik az államilag elismert ECL nyelvvizsgák követelményeit, vizsgaidőpontjait, költségeit.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel