Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a februári EURO nyelvvizsgák

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskolában már személyesen átvehetőek a februári államilag elismert EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A sikeresen vizsgázók a személyi azonosságuk bemutatásáva kaphatják meg a dokumentumokat. Azon jelentkezők, akik még nem tudják az elért eredményüket a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével könnyedén ellenőrízhetik az internetes oldalunkon. Minden sikeres vizsgázónak tiszta szívből gratulálunk az elért eredményhez.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel