Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a februári, első körös ECL nyelvvizsga bizonyítványok

Megérkeztek a februári államilag elismert ECL nyelvvizsgák úgynevezett első körös nyelvvizsgabizonyítványai. Azon vizsgázók akik egyértelműen sikeres vizsgát tettek (tehát komplex vizsga esetén a szóbeli és az írásbeli rész is sikerült, valamint írásbeli vagy szóbeli esetén sikerült a vizsga) a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán (1075 Budapest, Károly krt 9.) személyesen átvehetik a hivatalos dokumentumokat a személyi azonosságuk igazolása után. A második körös bizonyítványok érkezési ideje a fellbezési határidők lejáratát követően válik esedékessé, ami előreláthatólag két hét. Azon vizsgázók akik még nem tájékozódtak az elért eredményükről a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével az alábbi linken tehetik ezt meg.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel