Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a februári ECL nyelvvizsgák

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán (1075 Budapest, Károly krt 9.) már személyesen is átvehetőek a februári államilag elismert ECL nyelvvizsgák. A sikeres vizsgázók az eredményüket a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével ellenőrízhetik le. A bizonyítványok átvételéhez a vizsgázónak igazolnia kell személyi azonosságát, ellenkező esetben a dokumentumokat nem tudjuk a részére átadni. Iskolánk gratulál minden nyelvvizsgát szerzett hallgatójának!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel