Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a februári ECL nyelvvizsga bizonyítványok

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola ügyfélszolgálatán (1075 Budapest, Károly krt. 9.) személyesen átvehetők a februári államilag elismert ECL nyelvvizsgák bizonyítványai. Az angol és német nyelvvizsgák esetében az úgynevezett első körös bizonyítványok érkeztek meg eddig, azaz csak azon vizsgázók vehetik át még a bizonyítványukat, akik teljes sikerrel tették le a vizsgát (magyarán ha komplex vizsgára jelentkeztek a szóbeli és az írásbeli rész is sikerült, illetve ha csak szóbelire vagy írásbelire jelentkeztek az sikeres volt). A fennmaradó bizonyítványok érkezési ideje a felülvizsgálati határidők betartása miatt nagyjából két hét. Az államilag elismert ECL vizsgákról részletes információ honlapunkon olvasható. Azon vizsgázók, akik még nem tudják az elért eredményüket a kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével az alábbi linken tájékozódhatnak a mutatott teljesítményükről.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel