Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a februári 1. körös ECL nyelvvizsga bizonyítványok

Megérkeztek a Bonus Nyelviskolába a februári, úgynevezett első körös ECL nyelvvizsgabizonyítványok. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy azok a vizsgázók vehetik át a dokumentumokat egyelőre, akik sikeresen teljesítették azt a vizsgát, amire jelentkeztek (tehát, aki mondjuk komplex vizsgát tett annak az írásbeli és a szóbeli része is sikeres volt). A bizonyítványokat személyesen lehet átvenni a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel