Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a február-márciusi EURO bizonyítványok

Megérkeztek és iskolánk ügyfélszolgálatán már átvehetőek a februári és márciusi vizsgaidőszak államilag elismert EURO nyelvvizsgabizonyítványai. A dokumentumok munkanapokon vehetők át személyesen a 1052 Budapest, Károly krt. 12. szám alatti központi ügyfélszolgálatunkon. Az átvételhez előzetes bejelentkezés nem szükséges, de a személyi azonosságúkat igazoló okmány igen. A vizsgázók a kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével ellenőrízhetik eredményüket honlapunkon.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel