Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a decemberi EURO nyelvvizsga bizonyítványok

Megérkeztek a decemberi államilag elismert EURO nyelvvizsgák bizonyítványai a Bonus Nyelviskolába. A vizsgázók az interneten keresztül ellenőrzhetik az elért eredményüket honlapunkon keresztül.A sikeres vizsgázók hétfőtől-péntekig 8.00 és 19.30 óra között vehetik át a dokumentumokat a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán, a 1052 Budapest, Károly krt 12. szám alatt. Az EURO vizsgákról részletes információt weblapunkon találnak az érdeklődők. Az esetlegesen felmerülő fellebezési lehetőségekről és határidőkről kérjük érdeklődjön ügyfélszolgálatunkon.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel