Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a decemberi EURO és ECL nyelvvizsgák bizonyítványai

Megérkeztek és iskolánkban már átvehetők a decemberi államilag elismert EURO és ECL nyelvvizsgák bizonyítványai. A sikeres vizsgázók a dokumentumokat személyesen vehetik át a Bonus Nyelviskola új központi irodájában, a 1075 Budapest, Károly krt. 9. szám alatt. Azon vizsgázók akik még nem tudják az eredményüket a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével ellenőrízhetik az alábbi oldalon. Az ECL vizsgák esetében jelenleg az úgynevezett első körös bizonyítványok vannak meg, azaz csak azon vizsgázóké, akik teljes sikerrel tették le az államilag elismert nyelvvizsgát (magyarán ha komplexre jelentkeztek mind a szóbeli, mind az írásbeli sikerült, illetve ha csak szóbelire vagy írásbeli jelentkeztek az sikerült). A fennmaradó bizonyítványok érkezési ideje a felülvizsgálati határidők betratása miatt nagyjából két hét.
Részletes információ az ECL nyelvvizsgákról
Részletes információ az EURO nyelvvizsgákról

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel