Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a decemberi ECL és EURO nyelvvizsgák bizonyítványai

Megérkeztek és a budapesti Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán már személyesen is átvehetőek a decemberi államilag elismert ECL és EURO nyelvvizgák bizonyítványai. A sikeresen vizsgázók a személyi azonosságuk igazolásával juthatnak hozzá a dokumentumokhoz a 1075 Budapest, Károly krt. 9. szám alatti ügyfélszolgálati központunkban. Azon vizsgázók, akik még nem tudják az eredményüket a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével az alábbi linken kérdezhetik azt le.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel