Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a decemberi ECL bizonyítványok

Megérkeztek iskolánkba a decemberi második körös ECL államilag elismert nyelvvizsgabizonyítványok is (most már valamennyi sikeres vizsga bizonyítványa átvehető). A sikeres vizsgát tett vizsgázók a Bonus Nyelviskola Károly krt. 12. szám alatti ügyfélszolgalatán személyesen vehetik át nemzetközi és magyar bizonyítványukat. A vizsgázók az eredményeiket itt kérdezhetik le.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel