Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megérkeztek a decemberi 2. körös ECL bizonyítványok

Megérkeztek iskolánkba a decemberi államilag elismert ECL nyelvvizsgák úgynevezett 2. körös bizonyítványai (ez azt jelenti, hogy valamennyi sikeres vizsgát tett vizsgázónak megérkeztek a bizonyítványai). A dokumentumokat a sikeres angol és német nyelvvizsgázók a Bonus Nyelviskola Károly krt. 12. szám alatti ügyfélszolgálatán vehetik át hétköznapokon 8.00 és 19.30 óra között, valamint szombaton 8.00 és 13.00 óra között. A vizsga eredményességéről a vizsgázók honlapunkon keresztül tájékozódhatnak az alábbi linken.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel