Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Márciusban induló ingyenes képzéseink

Továbbra is lehet jelentkezni országszerte induló ingyenes informatikai képzésekre a Bonus Nyelviskolában. A következő időszakban Baranya-, Borsod-Abaúj-Zemplén-, Tolna-, és Békés megyében valósítunk meg informatikai tanfolyamokat a GINOP 6.1.2-15 - "A digitális szakadék csökkentése" elnevezésű Európai Uniós projektben. A képzésekben részt vevő felnőttek alapszintű számítógépes ismeretek tanulhatnak lakóhelyükön, ami elősegítheti őket a hatékonyabb álláskeresésben vagy munkahelyük megtartásában.
A projektről és a tanfolyaokról minden információ ITT olvasható!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel