Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Március 20-ig nem indíthatók támogatott nyelvi képzések

Tájékoztatjuk az összes támogatott nyelvtanfolyam iránt érdeklődő nyelvtanulónkat, hogy a Támop 2.1.2 projektiroda tájékoztatása szerint 2014. március 20-ig nem hagynak jóvá egyetlen képzőnél sem indítható támogatott nyelvtanfolyamot. Mindez azt jelenti, hogy az amúgy is szűkös budapesti támogatási keretet legkorábban tavasszal vehetik igénybe az érdeklődő hallgatók, amennyiben bármelyik képző (így a Bonus Nyelviskola is) engedélyt kap a későbbiekben új képzések indítására.
A Bonus Nyelviskolában ettől függetlenül továbbra is indulnak nem támogatott nyelvi képzések angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvből rendkívül kedvező árakon. Aktuális akcióinkról az alábbi linken tájékozódhat.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel