Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Letölthetők a Total English szószedetek

Honlapunkról már letölthetőek új angol tankönyvcsaládunk, a Total English szószedetei. Az öt szinten (Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced) elérhető szólistában a magyar jelentés mellett egy-egy példamondat is segíti a hallgatókat az otthoni és az órai munkában. A 2011-től bevezetett Total English sorozat a világhírű Longman kiadó legsikeresebb nyelviskolai kiadványa, melyet vizsga- és beszédcentrikussága miatt használunk elsősorban angol nyelvtanfolyamainkon. A könyvhöz egy kiválóan használható DVD-t is mellékel a kiadó, mely tökéletesen segíti a nyelvtanulási folyamatot hasznos kiegészítő feladatokkal. Az órákon használt Total English tankönyvek kedvezményes áron megvásárolhatók központi irodánkban.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel