Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Letölthető tesztek a www.bonusnyelviskola.hu-n!

Honlapunkról rengeteg jól használható és érdekes nyelvi teszt illetve feladatsor letölthető. Az ECL vizsgára készülő hallgatóink képleírás mintákat és fogalmazásmintákat találhatnak a weboldalon. Az ITK Origó vizsgát választó tanulók témakörök és vizsgatippek között böngészhetnek a "Letölthető tesztek" menüpontban. A nemzetközi vizsgák iránt érdeklődők City&Guilds és Trinity College London próbavizsgákon mérhetik fel tudásukat. Az angol nyelvtanulók természetesen a vizsgacentrikus anyagok mellett több szinten elérhető feladatokat, érettségi felkészülést segítő teszteket és Total English dolgozatokat is letölthetnek honlapunkról, ami kiválóan kiegészíti a csoportos vagy egyéni nyelvtanulást.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel