Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetők az októberi ECL vizsgaeredmények

Megérkeztek és honlapunkról már lekérdezhetőek az október 7-én és 8-án rendezett államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgák eredményei. Vizsgázóink a kiadott vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak a vizsga sikerességéről weboldalunkon keresztül. A vizsgabetekintéssel és a felülvizsgálattal kapcsolatos információk szintén megtalálhatók a www.bonusnyelviskola.hu weblapon. A bizonyítványok várható érkezési ideje a szokásoknak megfelelően négy hét. Az állami és nemzetközi bizonyítványokat pedig személyesen lehet majd átvenni ügyfélszolgálatunkon.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel