Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetők az áprilisi ECL vizsgaeredmények

Már lekérdezhetőek internetes oldalunkról az áprilisi államilag elismert ECL nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az eredményekről az alábbi linken. A vizsgák fellebezési határideje június 5.-e. A fellebezéseket postai és elektronikus úton is meg kell küldeni közvetlenül a pécsi ECL vizsgaközpontnak. A sikeres vizsgát tett hallgatók bizonyítványai várhatóan 3-4 hét múlva érkeznek meg a Bonus Nyelviskolába, ahol személyesen lehet átvenni a dokumentumokat.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel