Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetők az áprilisi ECL nyelvvizsgák eredményei

Lekérdezhetőek az interneten keresztül az áprilisi államilag elismert ECL nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményükről iskolánk honlapján keresztül. A sikeres vizsgázók a bizonyítványukat várhatóan egy hónap múlva vehetik kézhez a Bonus Nyelviskola ügyfélszolgálatán. Azon vizsgázók akik felülvizsgálati kérelmet szeretnének benyújtani az eredményeikkel kapcsolatban a honlapunkon keresztül tájékozódhatnak a lehetőségekről. Az államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgákról teljes körű információt weboldalunkon találnak az érdeklődők.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel