Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetők a márciusi EURO nyelvvizsgák eredményei

Az interneten keresztül már lekérdezhetők a március 22-én megrendezett államilag elismert EURO nyelvvizsgák eredményei. A vizsgán részt vevők a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményükről. A sikeres vizsgázók a bizonyítványukat nagyjából egy hónap múlva vehetik a kezükbe a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán. Az eredmények lekérdezése az alábbi linken lehetséges: http://www.bonusnyelviskola.hu/vizsgaeredmenyek

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel