Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetők a júniusi ECL nyelvvizsga eredmények

Az interneten keresztül már lekérdezhetőek a júniusi államilag elsimert ECL nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a jelentkezés után elektronikusan kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményükről. A bizonyítványok várható érkezési ideje 3-4 hét. Az ECL nyelvvizsgákról teljes körű információ honlapunkon olvasható, míg az elért eredményeket az alábbi linken lehet lekérdezni. Minden sikeres vizsgázónknak gratulálunk!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel