Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetők a decemberi ECL nyelvvizsga eredmények

Honlapunkon keresztül már lekérdezhetők a decemberi államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményükről. A bizonyítványok várható érkezési ideje egy hónap. A dokumentumokat a sikeresen vizsgázók személyesen tudják átvenni új ügyfélszolgálati irodánkban, a 1075 Budapest, Károly krt 9. szám alatt, mindössze egy perc sétára a régi irodánktól. Az ECL nyelvvizsgákról részletes tájékoztató honlapunkon olvasható, ahol a felkészüléssel kapcsolatosan is teljes körű tájékoztató található.
Vizsgaeredmények megtekintése itt!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel