Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetők a decemberi ECL eredmények

Az interneten keresztül már lekérdezhetőek a decemberi államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgák eredményei. Honlapunkon keresztül a vizsgázói kód segítségével itt lehet tájékozódni a vizsga sikerességéről. Fontos információ, hogy reklamáció esetén a vizsgák felülvizsgálati határideje január 20. A felülvizsgálati kérelmet közvetlenül az ECL vizsgaközpontnak kell elküldeni postán. faxon vagy e-mailben, nem a Bonus Nyelviskolának. A bizonyítványok várható érkezési ideje a szokásoknak megfelelően 3-4 hét.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel