Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetőek az októberi ECL vizsgaeredmények

Az interneten keresztül már elérhetőek az októberi államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a jelentkezéskor kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményükről iskolánk honlapján keresztül. A vizsgák fellebezési határideje 2013. november 15. A sikeres vizsgázók a bizonyítványaikat várhatóan négy hét múlva vehetik át személyesen, a Bonus Nyelviskola ügyfélszolgálatán. Az államilag elismert ECL nyelvvizsgákról teljes körű információ olvasható honlapunkon.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel