Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetőek az októberi ECL nyelvvizsgák eredményei

Az interneten keresztül már lekérdezhetőek az októberi államilag elismert ECL nyelvvizsgák eredményei. Az angol és német vizsgázók a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért teljesítményükről a honlapunkon keresztül. A bizonyítványok várható érkezési ideje egy hónap, a dokumentumokat személyesen lehet átvenni a Károly krt. 12. szám alatti ügyfélszolgálatunkon. A fellebezésekkel kapcsolatos információkat honlapunk ECL menüpontja alatt lehet megtekinteni, ahol részletes leírás is található a vizsgákról.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel