Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetőek a szeptemberi EURO eredmények

Az interneten keresztül lekérdezhetőek az augusztus 27-én rendezett angol és a szeptember 3-án rendezett német államilag elismert EURO nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a kiadott vizsgázói kódjuk segítségével téjékozódhatnak az eredményekről az alábbi weboldalon. A bizonyítványok várható érkezési ideje 4 hét. Az állami és a nemzetközi bizonyítványokat személyesen lehet majd átvenni iskolánk központi irodájában. A vizsgamegtekintésekről minden információ megtalálható a vizsgaközpont honlapján.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel