Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetőek a júniusi ECL vizsgaeredmények

Az interneten keresztül már lekérdezhetőek a júniusi államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a jelentkezéskor kiküldött vizsgázói kódjuk segítéségével tájékozódhatnak az elért eredményükről a Bonus Nyelviskola vizsgaeredmények című weboldalán. Az ECL nyelvvizsgákról részletesen minden információ megtalálható honlapunk kapcsolódó oldalán. A bizonyítványok várható érkezési ideje egy hónap.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel